+37061277888
Visos prekės
Ieškoti
Template Settings

MAX FACTOR 2000 Calorie Ilginamasis, tankinamasis, riečiamasis blakstienų tušas

Daugiau prekių: MAX FACTOR

Pastovi kaina: 12,49 €

Ypatinga kaina: 9,99 €

Turime: išsiųsime netrukus

CALORIE 2000 - tai nepaprastai storinantis tušas, juo nudažytos blakstienos taps tris kartus storesnės. Jis atsparus lietimui, nesitepa, tačiau itin ...
Kodas : 3102060
Kiekis:

Prekės aprašymas

CALORIE 2000 - tai nepaprastai storinantis tušas, juo nudažytos blakstienos taps tris kartus storesnės. Jis atsparus lietimui, nesitepa, tačiau itin greitai ir lengvai nuvalomas švelniu makiažo valikliu. Net jei nešiojate kontaktinius lęšius ar turite jautrias akis, galite plazdėti nuostabiomis blakstienomis!

Prekės savybės

Gamintojas MAX FACTOR
Tūris 9 ml
Spalva 1 BLACK

Apie kompaniją

Kompanijos Max Factor įkūrėjas Maxas Factoras inicijavo daugybę kosmetikos naujovių nuo pirmojo visą veidą dengiančio makiažo pagrindo iki dirbtinių blakstienų ir lėmė ne vienos kartos moterų išvaizdą. Ši patirtis, įgyta grožio pasaulyje, leido sukurti šiai dienai vieną populiariausių ir sėkmingiausių prekių ženklų grožio pasaulyje. MAX FACTOR jau daugiau nei šimtmetį puikiai pažįstamas daugeliui moterų ir vertinamas profesionalių makiažo specialistų visame pasaulyje. MAX FACTOR kompanijos gaminama produkcija dabar laikoma kosmetikos klasika ir bet kuria kalba reiškia grožį.