+37061277888
Visos prekės
Ieškoti
Template Settings

JOHN VARVATOS Artisan Kvapusis pieštukinis dezodorantas

Daugiau prekių: JOHN VARVATOS

Pastovi kaina: 27,98 €

Ypatinga kaina: 22,38 €

Turime: išsiųsime netrukus

Praeitis ir ateitis meistriškai susipina šiame aromate. Čia darniai dera tradicinis meistriškumas su šiuolaikiškumu. Citrusinis aromatas palieka ...
Kodas : 0899808
Kiekis:

Prekės aprašymas

Praeitis ir ateitis meistriškai susipina šiame aromate. Čia darniai dera tradicinis meistriškumas su šiuolaikiškumu. Citrusinis aromatas palieka nepamirštamą vyriškumo įspūdį.

Kvapo šeima: Citrusinė medžio
Viršutinės natos: Citrusinių vaisių sprogimas, persmelktas Sicilietiškų mandarinų ir sultingų tangelų dvelksmu
Širdies natos: Inovatyvus ir viliojantis, saulėtas afrikietiškų apelsinmedžio žiedų ir indiškos murėjos akordas
Pamatinės natos: modernios, ramios ir stiprios medžio ir muskuso natos

Prekės savybės

Gamintojas JOHN VARVATOS
Tūris 75 ml
Svoris 75 g

Apie kompaniją

Didi istorija, apjungianti gilias senojo pasaulio tradicijas ir nežabotą originalumą. Parfumerija, nepripažįstanti ribų, varoma laisvės ir kūrybiškumo. Kvapai, įkvėpti prabangiausių ir rečiausių gamtoje randamų ingredientų. Netradiciniai ir išskirtiniai, su šlakeliu rokenrolo. Skrupulingas dėmesys detalėms. Kompozicijos, įkūnijančios John Varvatos kuriamo stiliaus širdį ir sielą - tikslumą, vyriškumą ir rafinuotumą. John Varvatos namų parfumeris Rodrigo Flores-Roux kvepalais perteikia kompanijos viziją ir išskirtinę kokybę. Pasak Rodrigo, "John Varvatos kvepalų kolekciją sudaro skirtingi, įdomūs ir nepamirštamą įspūdį paliekantys kvapai.” Dažnai naudojami šilti, prieskoniniai ingredientai bei vaisių ir ambros natos, skleidžiančios jaukumą ir jausmingumą. Jo tikslas – kad vyras, kuris kvėpinasi šiais aromatais, jaustųsi gerai, pasitikėtų savimi, būtų išskirtinis ir stilingas, tačiau visada atsipalaidavęs.

Video