+37061277888
Visos prekės
Ieškoti
Template Settings

DAVIDOFF Cool Water Night Dive Kvapusis balzamas po skutimosi

Daugiau prekių: DAVIDOFF

Pastovi kaina: 36,50 €

Ypatinga kaina: 18,25 €

Turime: išsiųsime netrukus

DAVIDOFF Cool Water Night Dive aromatas kiekvieną privers pasinerti į vėsaus vandenyno gelmes. Rafinuotumas ir švelnumo pojūtis pagrindinis aromato ...
Kodas : 1274660
Kiekis:

Prekės aprašymas

DAVIDOFF Cool Water Night Dive aromatas kiekvieną privers pasinerti į vėsaus vandenyno gelmes. Rafinuotumas ir švelnumo pojūtis pagrindinis aromato akcentas. Juodieji pipirai išryškina vyrišką eleganciją., vandenyno gaiva susipina su medienos ir tabako natomis.

Prekės savybės

Gamintojas DAVIDOFF
Tūris 100 ml
Svoris 131.2 g

Apie kompaniją

1911 m. „Davidoff“ kompaniją įkūrė Henris Davidoffas. Jis Ženevoje prekiavo tabako gaminiais. Vėliau verslą tęsė ir plėtojo sūnus Zino Davidoffas. Z. Davidoffas buvo įsitikinęs, kad svarbu gyventi ryškiai, mėgautis kiekviena akimirka ir viskuo, ką geriausia siūlo gyvenimas. Jis pavertė šį gyvenimo džiaugsmą savo darbo filosofija. Be to, jis tikėjo, kad reikia skirti laiką tam, kad suvoktume vertybes su jausmu ir dvasia, su meile ir aistra.
 
„Davidoff“ atskleidžia išskirtinių gyvenimo akimirkų grožį. Šiandien „Davidoff“ vardu žymimi odos gaminiai, aksesuarai, kava, cigaretės ir kvepalai. „Davidoff“ gamina kvepalus vyrams ir moterims, populiariausias jų – legendinis „Cool Water“. „Davidoff“ kvapai suteikia malonumą, intensyvius ir nepakartojamus pojūčius kaskart juos naudojant.

Video