+37061277888
Visos prekės
Ieškoti
Template Settings

L'ORÉAL Skin Perfection Micellar Water Valomasis micelinis vanduo sausai odai

Daugiau prekių: L'ORÉAL

Pastovi kaina: 6,69 €

Ypatinga kaina: 3,35 €

Turime: išsiųsime netrukus

Odos valymo ritualas ir technika yra svarbūs ir būtini gražiai odai. Valymas - pirmasis odos priežiūros žingsnis, parengiantis odą ir atkuriantis jos ...
Kodas : 3648950
Kiekis:

Prekės aprašymas

Odos valymo ritualas ir technika yra svarbūs ir būtini gražiai odai. Valymas - pirmasis odos priežiūros žingsnis, parengiantis odą ir atkuriantis jos ekosistemą. Micelinis vanduo - trys viename - su švelniomis valomosiomis medžiagomis, kurios ištirpdo makiažą ir nepriekaištingai nuvalo odą be skalavimo ar trynimo. Jis veikia odos paviršių kaip valomasis magnetas, pritraukiantis nešvarumus ir valantis odą, kuri yra drėkinama ir raminama.
Dermatologų ir oftalmologų patikrinta, tinka jautriai odai.
Tinka veidui, akims ir lūpoms.

Prekės savybės

Gamintojas L'ORÉAL
Tūris 200 ml

Apie kompaniją

L'OREAL PARIS – vienas lyderiaujančių grožio prekių ženklų pasaulyje. Jo sėkmės paslaptis – visose grožio srityse nuolat diegiamos naujovės. Naujovių kokybę garantuoja pasaulyje žinomos L'OREAL laboratorijos. Būtent todėl L'OREAL PARIS gali siūlyti gaminius, atspindinčius naujausias tendencijas ir mokslo laimėjimus. L'OREAL PARIS stengiasi klientui įkvėpti pasitikėjimo savimi, elegancijos ir šiek tiek prancūziško žavesio, nes kiekvienas žmogus to vertas.