+37061277888
Visos prekės
Ieškoti
Template Settings

PUPA Slanted Blusher Brush Skaistalų šepetėlis

Daugiau prekių: PUPA
29,98 €

Turime: išsiųsime netrukus

Šis šepetėlis skirtas skaistalų ir bronzinių pudrų naudojimui ir veido kontūro koregavimui. Naujoviški „Dermocura®” sintetiniai šereliai ir ...
Kodas : 4245902
Kiekis:

Prekės aprašymas

Šis šepetėlis skirtas skaistalų ir bronzinių pudrų naudojimui ir veido kontūro koregavimui. Naujoviški „Dermocura®” sintetiniai šereliai ir apvali forma padeda tolygiai paskirstyti skaistalus ant odos.

Prekės savybės

Gamintojas PUPA
Svoris 65 g

Apie kompaniją

Kompanija MICYS, įkurta 1974 metais mados ir dizaino sostinėje Milane, su savo produktais PUPA greitai tapo kosmetikos industrijos lydere. Nuo pat pradžių PUPA sėkmės istoriją nulėmė makiažo rinkinukai, kuriuos klientai visame pasaulyje akimirksniu įsiminė ir pamėgo.
PUPA grožio rinkinukų įkvėpimu tapo tikrieji jausmai. Šie rinkiniai – daugiau nei paprasta makiažo priemonių dėžutė. Tai puikiai ir unikaliai sukurtas derinys, kuriame galima rasti geros kokybės kosmetikos priemonių, skatinančių moters smalsumą ir fantaziją kuriant makiažą.

Nesibaigiantis PUPA kūrybingumas bėgant metams nuo grožio rinkinių išsiplėtojo iki įvairios makiažo priemonių linijos. Šiandien didelę PUPA produktų liniją sudaro ir parfumerija. Italijoje PUPA įeina į selektyvių ir pusiau selektyvių makiažo priemonių kompanijų penketą. Visa jos produkcija patikėta išskirtiniams platintojams net 58 pasaulio šalyse (2007 metų duomenys). Ateityje numatoma dar daugiau naujoviškų idėjų ir kolekcijų, įkvėptų vaizduotės ir aistros.