+37061277888
Visos prekės
Ieškoti
Template Settings

PERLIER Thai Coco Rankų ir nagų kremas

Daugiau prekių: PERLIER

Pastovi kaina: 8,99 €

Ypatinga kaina: 6,29 €

Turime: išsiųsime netrukus

Rankų odos ir nagų gyvybingumą atkuriantis kremas su kokosų aliejumi. Kremas apsaugo nuo atšiaurių oro sąlygų. Kremas suteikia rankoms švelnumo ir ...
Kodas : 2793630
Kiekis:

Prekės aprašymas

Rankų odos ir nagų gyvybingumą atkuriantis kremas su kokosų aliejumi. Kremas apsaugo nuo atšiaurių oro sąlygų. Kremas suteikia rankoms švelnumo ir stiprina nagus.

Prekės savybės

Gamintojas PERLIER
Tūris 100 ml
Svoris 117 g
Odos tipui Dehidratuotai, Jautriai, Labai sausai, Mišriai, Normaliai, Riebiai, Sausai

Apie kompaniją

Gilias tradicijas turinti italų kompanija PERLIER jau daugiau nei 80 metų gamina odos priežiūros priemones su organinėmis sudedamosiomis medžiagomis: kasdienės higienos, odą maitinančius ir apsaugančius, senėjimo procesus stabdančius produktus. Naujausi farmaciniai tyrimai ir technologijos padeda kompanijai sukurti unikalios sudėties grožio priemones veido ir kūno odai puoselėti. Dirbdami su itin naudingais komponentais, tokiais kaip drėkinamasis migdolų, kokosų aliejus, medus ar vanilės ekstraktai, italai parodė, ko reikia, kad jūsų oda būtų minkšta, švelni ir skaisti.
PERLIER skiriami geriausios Italijos odos priežiūros priemonių kompanijos laurai, kadangi ji užtikrina, jog kasdienė odos priežiūra, pradedant higiena ir baigiant odos senėjimo problemų sprendimu, bus prieinama visiems, o svarbiausia – tikrai veiksminga.