+37061277888
Visos prekės
Ieškoti
Template Settings

PUPA Ultraflex & Eyes Care Kit Kosmetikos rinkinys

Daugiau prekių: PUPA

Pastovi kaina: 17,99 €

Ypatinga kaina: 14,39 €

Turime: išsiųsime netrukus

„ULTRAFLEX“ AKIŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS. Rinkinyje yra: tušas ypač riestoms ir ilgoms blakstienoms. Akių makiažo valymo diskeliai su agurkų sėklų ...
Kodas : 4205424
Kiekis:

Prekės aprašymas

„ULTRAFLEX“ AKIŲ PRIEŽIŪROS RINKINYS. Rinkinyje yra: tušas ypač riestoms ir ilgoms blakstienoms. Akių makiažo valymo diskeliai su agurkų sėklų aliejumi ir alavijo lapais nuramina pavargusias akis. Nuvalo visus makiažo likučius bei vandeniui atsparų tušą. 22 diskeliai.

Prekės savybės

Gamintojas PUPA
Spalva 1
Svoris 133 g

Apie kompaniją

Kompanija MICYS, įkurta 1974 metais mados ir dizaino sostinėje Milane, su savo produktais PUPA greitai tapo kosmetikos industrijos lydere. Nuo pat pradžių PUPA sėkmės istoriją nulėmė makiažo rinkinukai, kuriuos klientai visame pasaulyje akimirksniu įsiminė ir pamėgo.
PUPA grožio rinkinukų įkvėpimu tapo tikrieji jausmai. Šie rinkiniai – daugiau nei paprasta makiažo priemonių dėžutė. Tai puikiai ir unikaliai sukurtas derinys, kuriame galima rasti geros kokybės kosmetikos priemonių, skatinančių moters smalsumą ir fantaziją kuriant makiažą.

Nesibaigiantis PUPA kūrybingumas bėgant metams nuo grožio rinkinių išsiplėtojo iki įvairios makiažo priemonių linijos. Šiandien didelę PUPA produktų liniją sudaro ir parfumerija. Italijoje PUPA įeina į selektyvių ir pusiau selektyvių makiažo priemonių kompanijų penketą. Visa jos produkcija patikėta išskirtiniams platintojams net 58 pasaulio šalyse (2007 metų duomenys). Ateityje numatoma dar daugiau naujoviškų idėjų ir kolekcijų, įkvėptų vaizduotės ir aistros.