Click to Hide Notification

Kosmada Laimėk bilietą į GALAPAGUS

Laimėk bilietą į GALAPAGUS

 Sveikiname konkurso „PRAMOGAUK SU KOSMADA“ laimėtojus!

 1. Aleksandr Romanovskij
 2. Anastasija
 3. Artūras Gilevskis
 4. Aurimas
 5. Austėja Paužaitė
 6. Aušra
 7. Aušra Lapinskaitė
 8. Aušra Leikuvienė
 9. Aušra Šakalytė
 10. Danutė
 11. Dalia Šimkienė
 12. Deivis Ždanovičius
 13. Diana Donaitienė
 14. Edita Nanartonytė
 15. Ernesta Jakubauskaitė
 16. Gabija Elena
 17. Gabrielė Piliponytė
 18. Gerda Raugaitė
 19. Grėta Balčiūnaitė
 20. Greta
 21. Indrė Kuncevičiūtė
 22. Inga Palubinskienė
 23. Jurgita
 24. Justina Mikalauskienė
 25. Justina Semaškaitė
 26. Kamilė
 27. Karolis
 28. Karolis Rudomskis
 29. Karolina
 30. Laisvė
 31. Lina
 32. Laura Bagdonaitė
 33. Lina Graužinienė
 34. Lina Petravičiūtė
 35. Linara
 36. Monika Statkutė
 37. Neda
 38. Osvaldas
 39. Ramūnas Porvaneckas
 40. Ramunė
 41. Regina
 42. Renata Stulpinaitė
 43. Rita
 44. Rita Paškauskienė
 45. Rūta
 46. Sabina B.
 47. Saulė
 48. Violeta Urbonienė
 49. Vitalija Stasiulytė
 50. Živilė Burneikaitė

 

Konkurso „PRAMOGAUK SU KOSMADA“ trumpos taisyklės:

 • Nuo 2019 birželio 4 d. iki liepos 15 d. įsigykite prekių už 29 € ar daugiau KOSMADA parduotuvėse arba www.kosmada.lt
 • Išsaugokite pirkimo kvitą.
 • Nemokamai registruokitės svetainėje www.kosmada.lt.
 • Konkurso prizai – 1 iš 50 bilietų į GALAPAGAI muzikos ir pramogų festivalį, kuris vyks 2019 m. liepos 26-27 d. 
 • Laimėtojai burtų keliu bus išrinkti 2019 m. liepos 16 d.
 • Su konkurso nugalėtojais susisieksime el. paštu iki 2019 m. liepos 17 d.Konkurso „PRAMOGAUK SU KOSMADA“ taisyklės:

1.
KONKURSO ORGANIZATORIUS

1.1. Laimėtojo/os nustatymą ir kitus su konkurso duomenų rinkimu bei tvarkymu susijusius veiksmus vykdo UAB „KRISTIANA“, įmonės kodas 111503534, juridinis adresas Gedimino pr. 14. Vilnius, Lietuva, LT-01103, toliau tekste – „Organizatorius“.

 

2. KONKURSO VIETA IR PERIODAS

2.1. Konkursas vyksta nuo 2019 m. birželio 4 d. (pirmoji registracijos diena) iki 2019 m. liepos 15 d. (paskutinė registracijos diena).

2.2. Konkursas vyksta KOSMADA parduotuvėse bei www.kosmada.lt.

 

3. KONKURSO DALYVIAI

3.1. Konkurse turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, konkurso metu įsigiję prekių už 29 € ar daugiau bei užsiregistravę konkurse šių taisyklių 5.2. punkte nurodytu būdu.

3.2. Konkurse negali dalyvauti UAB „Kristiana“ darbuotojai bei jų šeimų nariai.

 

4. KONKURSO PRIZAI

4.1. 1 iš 50 bilietų į GALAPAGAI muzikos ir pramogų festivalį, kuris vyks 2019 m. liepos 26-27 d.

 

5. DALYVAVIMO SĄLYGOS

5.1. Asmenys, norintys dalyvauti konkurse ir laimėti konkurso prizų, privalo atitikti šių taisyklių 3 punkte aptartas sąlygas ir konkurso metu (nuo 2019 m. birželio 4 d. iki 2019 m. liepos 15 d.) įsigyti prekių už 29 € ar daugiau KOSMADA parduotuvėse arba www.kosmada.lt .

5.2. Asmenys, įsigiję prekių už 29 € ar daugiau KOSMADA parduotuvėse turi iki 2019 m. liepos 15 d. interneto svetainėje www.kosmada.lt registruoti pirkinio kvito numerį ir nurodyti šiuos duomenis:

 

 • vardą;
 • pavardę;
 • telefono nr.;
 • el. pašto adresą;
 • miestą;
 • kvito nr;
 • kvito sumą.

 

5.3. Asmenys, įsigiję prekių už 29 € ar daugiau www.kosmada.lt, automatiškai tampa konkurso dalyviais.

5.4. Užsiregistravęs konkurse 5.2. punkte nurodytu būdu, konkurso dalyvis prisiima visą atsakomybę už informacijos teisingumą, tikslumą ir klaidas įvedant informaciją.

5.5. Neteisingai ar nepilnai užregistruoti duomenys nagrinėjami nebus, o juos pateikęs asmuo bus šalinamas iš konkurso dalyvių sąrašo.

5.6. Vienas dalyvis gali registruotis konkurse neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą įsigijęs prekių už 29 € ar daugiau KOSMADA parduotuvėse arba www.kosmada.lt ir registruodamas naują unikalų pirkinio kvito numerį – tai padidina šansus laimėti.

5.7. Visi registruoti unikalūs pirkinio kvitų numeriai dalyvaus konkurse. Pakartotinai registruojami pirkinio kvitų numeriai konkurse nedalyvaus – jie bus panaikinti.

5.8. Pirkinio kvitą būtina išsaugoti iki konkurso pabaigos, jį reikės pateikti atsiimant prizą.

5.9. Pirkinio kvite turi aiškiai matytis pirkinio kvito numeris, kuris turi atitikti registruotą konkurse pirkinio kvito numerį, pirkinio kvito data, bei KOSMADA parduotuvės pavadinimai.

5.10.                 Jei prizo laimėtojas negali pateikti šiose taisyklėse nurodytų asmens tapatybę ir pirkinį patvirtinančių dokumentų arba šiuose dokumentuose pateikta informacija nesutampa su konkurso metu atlikta laimėjusia registracija, prizas nebus išduotas.

5.11.                 Registruodamasis dalyvis automatiškai išreiškia savo sutikimą, kad jo asmens duomenys būtų naudojami konkurso tikslais (registracijų kaupimas, laimėtojo nustatymas, prizo išdavimas) ir suteikti konkurso Organizatoriui.

 

6. LAIMĖTOJO NUSTATYMAS IR SKELBIMAS

6.1. Prizo laimėtojas bus nustatomas atsitiktine tvarka, padedant kompiuterio programoms.

6.2. Pasibaigus konkursui, 2019 m. liepos 16 d. iš visų tiksliai duomenis nurodžiusių konkurso dalyvių išrinksime 50 laimėtojų, kuriems atiteks po vieną 4 punkte įvardintą prizą.

6.3. Su konkurso nugalėtojais susisieksime asmeniškai el. paštu iki 2019 m. liepos 17 d.

6.4. Konkursą laimėję asmenys sutinka, jog jų pateikta asmeninė informacija (vardas bei pavardė) bus publikuojami www.kosmada.lt, po šiomis taisyklėmis.

 

7. PRIZŲ ATSIĖMIMAS

7.1. Dėl prizo atsiėmimo būdo su konkurso laimėtoju bus susitarta asmeniškai.

7.2. Jei konkurso laimėtojas yra nepilnametis, pateikti už jį duomenis turi vienas iš tėvų ar globėjų, taip pat jis turi pateikti savo asmens tapatybę ir globą patvirtinantį dokumentą.

7.3. Asmenys, neatsakę į Organizatoriaus el. laišką dėl prizo atsiėmimo arba neatsiėmę prizo iki liepos 24 d. praranda teisę į prizą. Tokiu atveju prizai yra grąžinami atgal į prizų fondą ir Organizatorius pats nusprendžia, ką su jais daryti.

7.4. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 

8. ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ

8.1. Organizatorius neatsako už prizų išdavimą, jei dalyvis registracijos metu neteisingai užpildė duomenis.

8.2. Organizatorius neatsako už internetinio ryšio trikdžius. Atsiradus techniniams nesklandumams, keliantiems kliūtis organizuojamos konkurso vykdymui, organizatorius deda visas galimas pastangas kuo greičiau jas pašalinti.

8.3. Organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles ir sąlygas bei įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti internetinėje svetainėje www.kosmada.lt.

 

9. KONKURSO DALYVIO IŠLAIDOS

9.1. Norėdamas laimėti prizą, dalyvis nuo 2019 m. birželio 4 d. iki 2019 m. liepos 15 d. turi įsigyti prekių už 29 € ar daugiau KOSMADA parduotuvėse arba www.kosmada.lt.

9.2. Registracija konkurso svetainėje yra nemokama.

 

10. DUOMENŲ TVARKYMAS

10.1. Asmens duomenų tvarkytojas ir valdytojas yra konkurso Organizatorius UAB „KRISTIANA“, įmonės kodas 111503534, juridinis adresas Gedimino pr. 14. Vilnius, Lietuva, LT-01103.

10.2. Konkurso dalyvių duomenys naudojami šiais tikslais: konkurso organizavimas ir įgyvendinimas šiose taisyklėse numatytomis sąlygomis, įskaitant konkurso dalyvių identifikavimą, konkurso organizavimą, laimėtojų nustatymą bei prizų distribuciją ir informacijos apie konkursą teikimą.

10.3. Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas:

10.3.1. Sutikimas: dalyvių pateikta kontaktinė informacija naudojama konkurso organizavimui, dalyvių informavimui apie laimėjimą bei prizų distribucijai.

10.3.2. Teisėtų duomenų tvarkytojo interesų laikymasis: įskaitant informacijos saugojimą konkurso dalyvių pretenzijų pateikimui ir įrodymų pateikimui įstatymų numatytoms valdžios institucijoms.

10.4. Galimi duomenų gavėjai: organizuojant ir vykdant konkursą Organizatorius neatskleidžia ir neteikia dalyvių pateiktų asmeninių duomenų trečiosioms šalims ne su Konkursu susijusių tikslų pagrindu. Dalyvių duomenys, būtini konkurso įgyvendinimui ar prizų distribucijai laimėjimo atveju, gali būti perduoti tik bendradarbiavimo partneriams, tokiems kaip Konkurso Prizų koordinatorius, paštas ar kurjerių tarnybos. Duomenų tvarkymo sąlygos reglamentuojamos abipusiškai sudarytu susitarimu.

10.5. Duomenų tvarkymo trukmė: dalyvių pateikti duomenys bus tvarkomi iki tol, kol bus visiškai įgyvendinti šiose sąlygose numatyti su Žaidimu susiję duomenų tvarkymo tikslai. Duomenys bus laikomi 5 (penkerius) metus pagal Latvijos Respublikos įstatymus. 

10.6. Duomenų subjekto teisės:

10.6.1. Konkurso dalyviai turi teisę peržiūrėti jų pateiktus ir apdorotus duomenis. Tai apima teisę susipažinti su pateikta asmenine informacija gaunant nemokamą kopiją (išskyrus daugkartinius ar pernelyg didelius prašymus), išskyrus atvejus, kai tai prieštarauja taikomiems duomenų apsaugos įstatymams ir kitiems teisės aktams bei teisei gauti informaciją apie tokių duomenų tvarkymą, įskaitant:

 

 • apdorojimo tikslais;
 • atitinkamų asmens duomenų kategorijos;
 • asmens duomenų gavėjai arba gavėjų kategorijos, ypač tos, kurios yra už Europos Sąjungos arba Europos ekonominės erdvės ribų;
 • numatomas duomenų saugojimo laikotarpis arba, jei nėra žinoma, jo nustatymo kriterijai;
 • teisė reikalauti ištaisyti ar ištrinti asmens duomenis, taip pat teisė prieštarauti apdorojimui arba reikalauti jo apribojimo;
 • teisę pateikti skundą Duomenų inspekcijoje;
 • informacija, iš kokių šaltinių buvo gauti duomenys, jei duomenys nebuvo gauti iš jūsų;
 • bet koks automatizuotas sprendimas (sprendimai be žmogaus įsikišimo), įskaitant sprendimą dėl profiliavimo, buvimo, logikos, jų reikšmės ir pasekmių.

 

10.6.2. Dalyviams bus pranešta apie tinkamas saugumo priemones, susijusias su duomenų perdavimu, jei jų asmens duomenys bus siunčiami už Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės ribų.

10.6.3. Konkurso dalyvis turi teisę prašyti ištaisyti jo pateiktus netikslius, neišsamius ar pasenusius duomenis. Visi prašymai turi būti pateikti raštu, el. paštu info@e-kosmada.lt

10.6.4. Konkurso dalyvis turi teisę be jokių neigiamų pasekmių atšaukti savo sutikimą tvarkyti jo duomenis ir prašyti juos ištrinti. Visi prašymai turi būti pateikti raštu, el. paštu info@e-kosmada.lt

10.6.5. Organizatorius turi teisę atsisakyti ištrinti duomenis, jei tokių duomenų tvarkymas yra būtinas:

 

 • pasinaudojant teise į saviraiškos ir informacijos laisvę;
 • užtikrinant, kad būtų laikomasi Organizatorius teisinio įsipareigojimo, kaip nustatyta įstatymuose ir kituose teisės aktuose;
 • visuomenės interesais, susijusiais su visuomenės sveikata, moksliniais ar istoriniais tyrimais ar statistikos tikslais; arba ieškinių pateikimo, vykdymo ar gynimo tikslais.

 

10.6.6.  Konkurso dalyvis turi teisę apriboti jo asmens duomenų tvarkymą šiais atvejais:

 

 • jei dalyvis ginčija tvarkomų asmens duomenų tikslumą – šiuo atveju duomenų tvarkymas apsiriboja tuo momentu, kai Organizatorius gali patikrinti asmens duomenų tikslumą;
 • jei duomenų tvarkymas pagrįstas teisėtais Organizatoriaus interesais ir dalyvis prieštaravo dėl duomenų tvarkymo – šiuo atveju duomenų tvarkymas ribojamas iki laiko, kol bus patikrinta, ar teisėtos Organizatoriaus priežastys nėra svarbesnės nei dalyvio teisėtos priežastys;
 • jei dalyvis neprieštarauja neteisėtai tvarkomų duomenų ištrynimui ir vietoje to prašo duomenų naudojimo apribojimo;
 • asmens duomenys nebėra reikalingi tvarkymui, tačiau jie yra būtini norint pareikšti, įvykdyti ar apginti teisėtus reikalavimus, pavyzdžiui, pateikti ieškinį teisme.

10.6.7. Duomenų tvarkymo apribojimas reiškia, kad duomenys bus saugomi, bet nebus apdorojami jokiu kitu būdu. Organizatorius informuos dalyvį, kai duomenų apdorojimo apribojimas bus sustabdytas.

10.6.8. Konkurso dalyvis turi teisę į duomenų perkėlimą. Jei apdorojimas yra pagrįstas jo sutikimu ir jei toks apdorojimas atliekamas automatiškai, dalyvis gali paprašyti Organizatoriaus pateikti su juo susijusius asmens duomenis struktūrizuotu, visuotinai priimtinu ir kompiuteriniu būdu nuskaitomu formatu, kad galėtų perduoti tokius asmens duomenis kitam duomenų tvarkytojui arba tiesiogiai pateikia tokius asmens duomenis kitam duomenų valdytojui, jei tai techniškai įmanoma.

10.6.9. Konkurso dalyvis turi teisę pateikti Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai skundą dėl duomenų tvarkymo.