Apie Kosmados tinklą

 

KOSMADA – vienas didžiausių kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklų Lietuvoje, nuo pirmosios parduotuvės atidarymo 2003 metais drąsiai žengiantis į priekį ir laukiantis Jūsų trylikoje parduotuvių Lietuvos miestuose.
 
KOSMADA.LT - tai patikima ir kokybiška parfumerijos bei kosmetikos interneto parduotuvė, kurioje Jūs galite įsigyti įvairių žymių kompanijų produktų: Britney SpearsElizabeth Arden, Gosh, IcebergLa PerlaPupaRoberto Cavalli, Salvador Dali, ir daug kt.
 
KOSMADA visada Jus maloniai nustebins akcijų bei nuolaidų gausa ir įvairove, tik čia galėsite pigiau įsigyti žymių parfumerijos ir kosmetikos gamintojų prekių visai šeimai. KOSMADOJE taip pat rasite įvairių namams skirtų aromatų, moteriškas formas pabrėžiančio apatinio trikotažo, higienos priemonių, aksesuarų bei natūralių ir ekologiškų prekių.
 
Siekiame, kad kiekvienas apsilankymas KOSMADOJE būtų tarsi kelionė į grožio pasaulį, per kurią patirtumėte gerų įspūdžių. Mūsų grožio konsultantai visuomet pasirengę patarti ir suteikti profesionalią pagalbą, todėl nedvejodami kreipkitės.
 
 
Visada Jūsų KOSMADA